Operator sieci T-Mobile zmienia nazwę

Polska Telefonia Cyfrowa Spółka Akcyjna zmieni nazwę na T-Mobile Polska Spółka Akcyjna. Zmieni także adres spółki.

Polska Telefonia Cyfrowa Spółka Akcyjna zmieni nazwę na T-Mobile Polska Spółka Akcyjna. W związku z powyższym zmieni się również skrócona nazwa używana przez operatora, na T-Mobile Polska S.A. Zmianie ulegnie również adres prowadzenia działalności. Siedziba T-Mobile Polska S.A. mieścić się będzie w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 12. Uzyskanie potwierdzenia odpowiednich wpisów niezbędnych dla formalnego dokonania się powyższych zmian, planowane jest na 27 maja 2013 roku.

Pozostałe dane operatora, w szczególności numer KRS, NIP, REGON i numery rachunków bankowych pozostają bez zmian. Zgodnie z zapisami Prawa Telekomunikacyjnego, zmiana nazwy i adresu firmy nie stanowi zmiany warunków umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, a tym samym nie powoduje możliwości rozwiązania umowy terminowej, bez konieczności zapłaty na rzecz operatora kary umownej.

0
Źródło: T-Mobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.