Oto, co Nokia nam da w zamian za Instagram

Niestety, wbrew oczekiwaniom, Nokia nie zapowiedziała Instagrama dla Windows Phone. Aplikacja ta dalej będzie dostępna wyłącznie na systemy iOS i Android. Użytkownicy Lumii dostaną jednak coś na otarcie łez.
Hipstamatic

Hipstamatic

Oprócz Instagramu jest jeszcze jedna, niesamowicie popularna aplikacja do nakładania „modnych” filtrów na zdjęcia. Co więcej, potrafi ona umieszczać zdjęcia również na Instagramie, ale nie potrafi wykorzystać do tego jego autorskich filtrów (wykorzystuje wyżej wspomniane własne filtry, również wysoko oceniane), nie pozwala też na przeglądanie aktywności znajomych. Ta aplikacja to hit z iOS-a, czyli Hipstamatic firmy Oggl.

Na razie nie wiadomo, czy aplikacja będzie dostępna tylko dla Lumii, czy też dla wszystkich smartfonów z Windows Phone 8. Wiadomo, że dodatkowe filtry, poza wbudowanymi, będzie można dokupić i pobrać bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Hipstamatic ma się pojawić w Sklepie Windows Phone „w przeciągu kilku tygodni”.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.