Oto zupełnie nowe Mapy Google!

Webowa wersja Map Google została poddana gruntownemu liftingowi. To jedna z nowości, jaką Google dziś ogłosi na corocznej konferencji I/O.

Mapy Google zostały uaktualnione o nowy interfejs, bardziej spójny ze stylistyką innych usług Google’a, takich jak Google Now. Od teraz będzie można również przełączać się pomiędzy różnymi środkami transportu i porównywać je bezpośrednio na mapie. Usprawniono również wyszukiwarkę. Teraz będzie się ona uczyła naszych zainteresowań, by móc lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do naszych potrzeb.

Pojawiła się też głębsza integracja z innymi usługami Google. Z poziomu mapy dostępny jest podgląd Google Earth, a usługa śledzenia lotów dostępna jest bezpośrednio w Mapach. Pojawił się też formularz wyszukiwarki umieszczony, dla wygody, bezpośrednio na mapie.

Nowe Mapy Google zostaną uruchomione najprawdopodobniej tuż po konferencji I/O, która zaczyna się za kilka godzin. Posiadacze polskich Kont Google zapewne będą musieli poczekać kilka dni.

0
Źródło: Droid Life
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.