Pieluszka, która tweetuje, że trzeba ją zmienić

Czy zawsze wiesz kiedy twoje dziecko powinno mieć zmienioną pieluszkę? Teraz wystarczy, że będziesz ... spędzał więcej czasu w sieciach społecznościowych!

Portugalski oddział Huggies pochwalił się właśnie swoim nowym wynalazkiem, który ma ułatwić rodzicom kontrolę stanu pieluszek ich pociech. TweetPee to urządzenie stylizowane na twitterowego ptaszka, które umieszcza się na wierzchniej warstwie pieluchy. Gdy ta zacznie robić się wilgotna, czujnik umieszczony w urządzeniu wyśle odpowiednią informacje na smartfona poprzez SMS lub sieci społecznościowe.

Ponadto TweetPee umożliwia także prowadzenie statystyk zużytych pieluch, dzięki czemu na bieżąco znamy nasze „stany magazynowe”. A jeśli zauważymy, że zapasy szybko zbliżają się do wyczerpania aplikacja pozwoli także zamówić pieluchy w internetowym sklepie. Jak na razie gadżet ten trafi jedynie do sklepów w Portugalii, więc póki co „mokrym” biznesem musimy zajmować się w bardziej tradycyjny sposób.

0
Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.