Pierwszy film wideo zarejestrowany Lumią 928!

Lumia 920 zaskoczyła wszystkich tym, że smartfon jednak może robić w nocy bardzo przyzwoite zdjęcia. Pierwsze doniesienia o modelu 928 potwierdzają plotki, że nowa Nokia w nocy ma sprawiać się jeszcze lepiej od wersji 920.

Na początku trzeba zaznaczyć, że film został przygotowany przez Nokię. Tak, to ta sama firma która przy próbie pokazania możliwości stabilizacji kamery w modelu 920 całą scenę nagrała… profesjonalną lustrzanką. Wygląda na to, że tym razem faktycznie użyto aparatów w komórkach, a konkretnie w Lumii 928, iPhone 5 oraz Galaxy S III.

Wszystkie urządzenia zabrano na rollercoaster w Nowym Jorku. Wszystko działo się w nocy i jak wynika z filmu – nowa Lumia faktycznie radzi sobie lepiej od konkurencyjnych modeli (choć nie do końca wiemy czemu nie użyto Galaxy S4). W porównaniu do smartfona Apple nowa Nokia ma lepsze nasycenie kolorów i wyraźniejszy obraz. W przypadku Samsunga zarzuty są podobne. Nokia ma ostrzejsze kadry i mniejsze szumy.

Kiedy Lumia 928 (i być może model 925) zadebiutuje oficjalnie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale wszyscy spodziewają się, że nastąpi to w połowie tego miesiąca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.