Rain: Historie skryte w deszczu

Pogoda nas nie rozpieszcza i pewnie większość z nas ma już dosyć deszczu za oknem. Ale na ten wirtualny, okraszony piękną muzyką klasyczną i przedstawiający niezwykłą opowieść o duszach dzieci naprawdę warto czekać.

O Rain, nowej grze od SCE Japan Studio, której premiery wciąż jeszcze nie znamy, wiemy dość niewiele. Będzie to skradanka z elementami logicznymi, w której głównym bohaterem będzie duch chłopca. Na swojej drodze napotka także ducha dziewczynki, który będzie mu towarzyszyć przez część podróży. Opowieść o miłości? Odkrywanie tajemnicy własnej śmierci? A może coś zupełnie innego? Niezależnie od tego z jaką historią się tu spotkamy możemy liczyć na sporą dozę emocji i nostalgicznego piękna okraszonego klasyczną muzyką.

Najnowszy trailer ukazuje elementy rozgrywki: uciekanie przed potworami, zagadki logiczne i eksplorację nietypowego świata, ciągle pogrążonego w deszczu.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.