Smartfon z Windows 8. Nie, nie Windows Phone!

Firmę i-mate możecie pamiętać z czasów Windows Mobile i jej smartfonów sprzed dekady. Teraz chce ona powrócić na rynek. W wielkim stylu.

i-mate Intelegent ma być wyposażony w system Windows 8 i obsługiwać sieci GSM i CDMA. Cena na wolnym rynku ma wynieść 750 dolarów. Co dostaniemy w zamian?

Telefon wyposażony jest w 4,7-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 x 768 pikseli. Za wydajność będzie odpowiadał procesor Atom i 2 GB pamięci RAM. Oprócz tego telefon będzie posiadał 64 gigabajty pamięci masowej i ośmiomegapikselowy aparat. Bateria o pojemności 3000 mAh ma zapewnić czas rozmowy wynoszący 10 godzin lub 6 godzin odtwarzania wideo. Funkcje stricte telefoniczne oparte zostały o platformę Lync.

Intelegent ma być wyposażony w moduł do stacji dokującej, dzięki czemu będzie można przekształcić urządzenie w tablet. Zestaw ze wszystkimi akcesoriami ma kosztować 1600 dolarów.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.