Telefon Cell: zaprojektowany, by cieszyć się prostotą

Podczas gdy większość nowoczesnych smartfonów skupia się na tym, by zaproponować użytkownikowi coraz więcej funkcji, telefon Cell powstał z przekonania, że to nie wielozadaniowość, ale brak rozpraszających aplikacji i ogólna prostota są kluczem do zwiększenia wydajności urządzenia.
Sankalp Sinha to młody, indyjski projektant, który podzielił się właśnie swoim konceptem idealnego telefonu. Cell byłby doskonałą alternatywą dla osób, które szukają ascetycznego designu i lekkiej ekscentryki. Nie posiadający nawet dostępu do internetu telefon skupiałby się na czterech podstawowych funkcjach: komunikacji, fotografii, muzyce i fitnessie. Cell obracałby się w połowie pozwalając wybrać interfejs z klawiaturą numeryczną lub odtwarzacza muzycznego. Oczywiście z drugiej strony urządzenia znalazłby się także interfejs dotykowy, który pozwalałby wykorzystać urządzenie jako aparat lub aplikację fitness.

Cell to jedynie idea, którą jak na razie nie zainteresował się żaden koncern telekomunikacyjny i trudno przewidzieć, czy kiedykolwiek pojawi się na rynku.

0
Źródło: Yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.