The Night of Rabbit: przygodówka… ręcznie rysowana

Twórcy takich gier przygodowych jak Deponia, The Whispered World i A New Beginning: Odrodzenie zapowiedzieli swoje nowe dzieło. W The Night of Rabbit zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Jeremiah Hazelnut cieszy się beztroską ostatnich dni wakacji do czasu, gdy podczas wędrówki w lesie spotyka tajemniczego markiza, który okazuje się królikiem… Postać ta zabiera chłopca do innego, magicznego świata, by uczynić go…czarodziejem, który wyzwoli wszystkich spod mocy złego czarnoksiężnika. Tak, The Night of the Rabbit w oczywisty sposób nawiązuje do Alicji w Krainie Czarów i Harrego Pottera. Opowieść ta choć nie będzie strice parodią to jednak ma zawierać mnóstwo humoru i niespodziewanych zwrotów akcji.

Pod względem mechaniki gra będzie klasyczną grą point&click z przepięknymi, ręcznie rysowanymi tłami i postaciami. The Night of the Rabbit pojawi się 29 maja na komputerach PC i Mac.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.