W The Sims 3 pojawią się … smoki?!

Jeszcze w tym miesiącu chętni na zabawę ze skrzydlatymi, ziejącymi ogniem stworami będą mogli zakupić nowe otoczenie w grze o nazwie Dragon Valley.

Podczas zapowiedzi The Sims 4 EA twierdziło, że fani aktualnej części otrzymają jeszcze sporo dodatków. Jakby na potwierdzenie tych słów studio wypuściło trailer nowego otoczenia, które umożliwi zamieszkanie wirtualnym Simom w krainie fantasy. Średniowieczne zamki i ubrania to jednak nic w porównaniu z nowymi zwierzakami, jakimi będzie się można zaopiekować. Smoki – nieodłączny element krajobrazu fantasy – będą różniły się kolorystyką i specjalnymi umiejętnościami. Niektóre będą np. wpływać na nastrój Simów, a niektóre będą mogły także ziać ogniem. Pomysł fajny – w końcu w The Sims 3 pojawiły się już wampiry, wilkołaki i wróżki (teraz brakuje tylko jednorożców!), ale samo wykonanie smoków wygląda pozostawia raczej wiele do życzenia…

Dragon Valley pojawi się w cyfrowej sprzedaży już 31 maja tego roku.

0
Źródło: The Sims 3
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.