Windows 8.1 przyniesie nową funkcję… przycisk start!

Plotki o przywróceniu przycisku "Start" i całego menu startowego w Windows 8.1 pojawiały się już od dłuższego czasu, jednak dopiero dziś funkcja została potwierdzona odpowiednim zrzutem ekranu.

Przycisk Start to pozycja klasyczna każdego użytkownika Windows. Każdy wie gdzie on jest, każdy wie jak z niego skorzystać, chyba że… ma na komputerze Windows 8, gdzie ten przycisk zniknął w tragicznych okolicznościach.

Jak sugerują kolejne zrzuty ekranu z Windows 8.1 – przycisk Start wróci na swoje miejsce. Żeby była jasność – wciąż nie wiadomo, co otworzy taki przycisk. Czy będzie to klasyczne menu startowe, czy też interfejs Modern UI.

Ponadto Microsoft dodał opcję ustawiania własnej tapety w Modern UI oraz funkcję „Boot to desktop” pozwalającej na logowanie się bezpośrednio do klasycznego interfejsu. Pamiętajcie jednak, że to wciąż niepotwierdzone informacje, które podaje serwis

WinSuperSite

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.