Wydrukuj sobie planszówkę z Gry o Tron

Cyvasse to nazwa gry, którą George R. R. Martin wymyślił dla umilenia czasu swoim bohaterom, występującym w jednej z obecnie najbardziej popularnych serii fantasy. Chodzi oczywiście o Grę o Tron.

Cyvasse to bazująca na szachach gra dla dwóch osób, na punkcie której oszalał cały dornijski dwór. Fani książek Martina to oczywiście kreatywne bestie i pozazdrościli wyimaginowanym bohaterom ze świata Gry o Tron rozrywki. Na efekty nie trzeba było czekać zbyt długo. Arian Croft i Nate Stephens, dwóch fanów sagi, dzięki dostępowi do drukarki 3D, odrobiny samozaparcia i zamiłowania do gier planszowych postanowili stworzyć pełne zasady gry, a samą grę… wydrukować na drukarce 3D.

Jeśli chcielibyście rzucić okiem na same zasady, możecie pobrać je stąd. Jeśli macie dostęp do drukarki 3D, możecie również pobrać gotowe modele pionków i samej planszy, odwiedzając tą stronę: http://www.thingiverse.com/thing:92172

0
Źródło: thingiverse.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.