Wyspy Galapagos na Google Street View

Niesamowita usługa Street View trafia już do najodleglejszych zakątków świata. Najnowsza ekspedycja Google'a zawędrowała aż na Wyspy Galapagos, przy czym pracownicy tej firmy byli wpuszczani nawet w te miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla turystów.
Fotografowie Googe'a mają niesłychanie ciekawą pracę... ©AP

Fotografowie Google’a mają niesłychanie ciekawą, choć ciężką pracę… ©AP

W Mapach Google są już dostępne Wyspy Galapagos w trybie Street View. Mamy dostępne dokładne, dookólne zdjęcia 10 reprezentatywnych miejsc wybrane wspólnie przez Fundację Karola Darwina i Dyrekcję Parków Narodowych Wysp Galapagos, wykonane przez „chodzące rejestratory”, czyli ludzi dźwigających na grzbietach 19-kilogramowe urządzenia rejestrujące, każde wyposażone w 15 kamer, dających w sumie obraz 360 stopni.

Dzięki nim już niedługo, po przetworzeniu zdjęć, będziemy mieli niepowtarzalną okazję poznać „na własne oczy” niepowtarzalną faunę (lądową i… podwodną!) i florę tego miejsca, a także piękne krajobrazy tych wysp.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.