Zapłać ile chcesz za gry Double Fine!

Tym razem w Humble Bundle znalazły się tytuły od znanego i cenionego wśród graczy studia Double Fine z Timem Schaferem na czele. Taniej już nie będzie więc jeśli nie mieliście okazji sprawdzić poniższych produkcji gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji.

Wpłacając dowolną kwotę (tak, można nawet 1$, choć gry są warte znacznie więcej) otrzymacie trzy tytuły: Costume Quest, Psychonauts i Stackings, które zapewnią Wam dobre kilka godzin zabawy. Każda z nich cechuje się rewelacyjną, prostą mechaniką, unikalnym stylem graficznym i przede wszystkim charakterystycznym dla Double Fine humorem.
Jeśli zdecydujecie się przebić średnią cenę wpłat (na chwilę obecną 7,91$) otrzymacie także Brutal Legend, która na Steamie kosztuje prawie 19 Euro.

Za 35$ zapewnicie sobie dostęp do Broken Age – gry, która jeszcze jest w fazie produkcji. Natomiast w cenie 70$ oprócz wszystkich powyższych gier dostaniecie także T-shirt.

The Humble Double Fine Bundle trwa jeszcze 12 dni.
0
Źródło: The Humble Bundle
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.