Zegarek do iPhone’a: mechaniczny i szwajcarski

Co jakiś czas pojawiają się różnego typu dodatki do smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka. Jedne mają większy sens, inne mniejszy. Ten sensu nie ma chyba za grosz, bo wyświetlenie analogowego zegarka na ekranie iPhone'a to żaden problem. Ale za to jaki styl! Jaki szyk! Jaka elegancja!

Sprawa jest prosta – zamiast instalować dodatkową aplikację czy po prostu ustawiać odpowiedni widget na ekranie iPhone’a 5, kupujemy zegarek marki Bissol i – za przeproszeniem – wtykamy go iPhone’owi w dupkę.

Zegarek jest rzeczywiście całkiem elegancki, wykonany z wykończonego na srebrno lub czarno aluminium, z szafirowym szkiełkiem. W środku kwarcowy mechanizm szwajcarskiej produkcji, dodatkowa tarcza ukazująca fazę księżyca, do tego pięć niedużych klejnocików i wykończenie złotem. Z boku zegarka znajduje się nawet tradycyjne pokrętło do ustawiania godziny, natomiast można się domyślać, że mechanizm zasilany jest jednak z jakiejś baterii (gdyby to była nakręcana sprężyna, to dopiero byłby hipster style;-) ).

Niestety, nie udało nam się ustalić ceny tego bezsensownego mechanicznego cudeńka. Ale raczej nie będzie zbyt niska…

0
Źródło: bissol.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.