Zostań beta-testerem Enigmatis: The Mists of Ravenwood

Dla fanów gier przygodowych uczestnictwo w takim projekcie to nie lada gratka. Studio intensywnie się rozwija i widać, że zależy im by wciąż podnosić jakość swoich gier.

Niedawno pisaliśmy Wam o sześciu grach, jakie wiosną zamierza wydać Artifex Mundi. Studio nie zamierz jednak robić sobie wakacji i zabiera się za tworzenie kolejnych. Ilość gier nie oznacza jednak słabej jakości, a fakt, że studio już teraz proponuje graczom uczestnictwo w betatestach może to tylko potwierdzać.

Do tytułów, które można testować dołączył Enigmatis: The Mists of Ravenwood. Jest to druga część detyktywistycznej gry przygodowej wzbogaconej o zagadki wymagające od gracza znalezienia ukrytych obiektów. Jeśli chcielibyście zostać beta-testerem, wystarczy, że odwiedzicie ten adres: http://artifexmundi.com/page/signup_betatest/ i podacie swój działający adres e-mail.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.