Outlast: zobacz 11 minut horroru na PS4 i PC

W Outlast przyjdzie nam zwiedzać mroczne korytarze ośrodka Mount Massive Asylum, w którym pewna "dobroczynna" organizacja przeprowadza doświadczenia na ludziach. Eksperyment najwyraźniej wymknął się spod kontroli, a zbieranie materiałów do artykułu zamieni się w desperacką walkę o przetrwanie.

Red Barrels w tym roku ma nadzieję porządnie nas przestraszyć swoim nowym horrorem. W Outlast będziemy obserwować akcję z perspektywy pierwszej osoby – lub raczej z perspektywy podglądu kamery wideo. W trakcie poruszania się po ośrodku konieczne będzie zbieranie baterii, gdyż jak widać na powyższym gameplay’u wyczerpują się one w błyskawicznym tempie, a tylko dzięki kamerze będziemy mogli rozglądać się w najciemniejszych pomieszczeniach. Swoją drogą można też zaobserwować dość dziwne jak na grę FPP zastosowanie rozmycia perspektywy- ekran praktycznie ciągle wydaje się nieostry…

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.