2 razy więcej mocy dla iPhone 5

Alstor wprowadza do swojej oferty mophie Juice Pack Plus - cienką obudowę z wbudowaną baterią o mocy 2100 mAh, przeznaczoną do modelu iPhone5.

mophie Juice Pack Plus jest wyposażony w gumową powłokę antywstrząsową, która ma chronić telefon podczas upadku. Równocześnie jest to najbardziej żywotna obudowa z baterią mophie dostępna na rynku. 2100 mAh to dodatkowe 120% mocy dodanej do standardowej baterii iPhone 5. W praktyce, dla użytkownika oznacza to do 10 godzin więcej rozmów w 3G, do 50 godzin więcej słuchania muzyki i do 12 godzin dłuższe surfowanie w Internecie z wykorzystaniem Wi-Fi.

Po założeniu obudowy na iPhone, wystarczy przełączyć suwak i telefon zaczyna korzystać z mophie. Bateria ładowana jest za pośrednictwem dołączonego kabla USB. W nowym modelu zmieniono gniazdo zasilania z 0,5A na 1A, dzięki czemu znacznie skrócił się czas potrzebny na pełne naładowanie baterii.

Cena mophie Juice Pack Plus wynosi 399zł.

0
Źródło: Alstor
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.