AdBlock Plus dla Internet Explorer

Najpopularniejsze rozszerzenie dla przeglądarek internetowych? Jest tylko jedno i nazywa się AdBlock Plus.

Dzięki niemu wystarczy kilka szybkich kliknięć, by pozbyć się większości reklam z Sieci. Pod warunkiem, że twoją przeglądarką jest Mozilla Firefox, Google Chrome, lub Opera. Mało tego, AdBlock Plus dostępny jest także dla Androida. Wśród tego grona przez długi czas nie było jednej popularnej przeglądarki – Internet Explorer.

Prace nad rozszerzeniem ruszyły kilka miesięcy temu i w końcu jest. Wprawdzie rozszerzenie może jeszcze sprawiać problemy, jednak jak zaznaczają twórcy – w ich przypadku działało stabilnie. Warunek – potrzebujemy IE w wersji 8 lub nowszej. Problemy mogą pojawiać się także przy korzystaniu z IE10, gdzie nie do końca działa lista witryn na których AdBlock Plus na być nieaktywny.

Rozszerzenie można pobrać z oficjalnej

strony AdBlock Plus

. Dostępne jest w dwóch wersjach – dla systemów 32 i 64-bitowych. Gdy natraficie na jakieś problemy z działaniem AdBlock Plus powinniście zajrzeć

na oficjalne forum

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.