Asus MeMO Pad HD 7 trafia do Polski

Na odbywających się na początku czerwca targach Computex, Asus zaprezentował swój najnowszy 7-calowy tablet – MeMO Pad HD 7. Jest to urządzenie wyposażone w 4-rdzeniowy procesor oraz 7-calowy ekran IPS. Asus MeMO Pad HD 7 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 699 zł.

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi Cortex A7 MeMO Pad HD 7 jest dość wydajnym urządzeniem, które bez problemu poradzi sobie z większością dostępnych na rynku aplikacji. Tablet waży 360 g oraz ma 11 mm grubości. Rozdzielczość 7-calowego wyświetlacza wynosi 1280×800. Technologia IPS zapewnić ma żywe kolory i kąty widzenia wynoszące 170 stopni. Nowy tablet posiada również głośniki w technologii Asus SonicMaster oraz oprogramowanie MaxxAudio.

Tablet posiada wbudowane dwie kamery – przednią (1,2MP) i tylną (5MP), dzięki czemu możemy robić zdjęcia i nagrywać filmy. Bateria pozwala na 10 godzin korzystania z urządzenia. Wyposażono go w 16GB dysk i miejsce na kartę microSD. MeMO Pad HD 7 działa na systemie Android 4.2 Jelly Bean.

W sprzedaży dostępne są urządzenia w kolorze granatowym w cenie wynoszącej 699 zł.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.