ATIV Q ma ekran o rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli!

Samsung zaprezentował nowy ultrabook o nazwie ATIV Q, którego jednym ruchem ręki możemy zmienić w tablet.

Wraz z ATIV Q Samsung wprowadza na rynek nową kategorię urządzeń mobilnych – hybrydę umożliwiającą zmianę trybów pracy i wyposażoną w moc obliczeniową, która pozwala na uruchamiane aplikacji Android w systemie Windows. Urządzenie umożliwia użytkownikom korzystanie zarówno z systemu Windows, jak i Android (Jelly Bean 4.1) na jednym urządzeniu. Użytkownicy mogą także swobodnie przesyłać pliki i foldery z Windows do systemu Android. Ekran startowy pozwala na łatwe uruchomienie zarówno aplikacji Windows jak i Android, maksymalizując tym samym możliwości korzystania z dwóch systemów ATIV Q.

Nowy model wyposażony jest w 13,3-calowy ekran o rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli (275 ppi), procesor Intel Core i5, 4 GB pamięci RAM, 128-gigabajtowy napęd SSD, kamerę HD, port USB 3.0 i 2.0, złącze HDMI oraz baterię, która zapewnia do 9 godzin pracy.

Urządzenie mierzy 13,9 mm grubości, zaś waży zaledwie 1,29 kg.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.