Co mają ze sobą wspólnego maraton i nowe technologie?

Marka Colorovo została partnerem drugiej edycji MCI Maraton Mazury – imprezy promującej aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia i rodzinne spędzanie wolnego czasu. Producent elektroniki użytkowej i akcesoriów mobilnych przygotował atrakcje IT specjalnie dla maratończyków.

15 czerwca w mazurskim Gałkowie rozpoczyna się druga edycja MCI Maraton Mazury.W sobotę odbędzie się maraton i bieg na 10 km szlakiem Krutyni – jednej z najbardziej malowniczych polskich rzek. W ramach MCI Maraton Mazury organizowany jest również bieg dla rodzin z dziećmi na dystansie 3 km. W tym biegu swoich sił mogą spróbować wszyscy zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z aktywnością i dobiec do mety w koszulkach ufundowanych przez markę Colorovo.

Marka Colorovo zaprezentuje podczas imprezy swoje produkty, w tym przenośna baterię – Power Box – umożliwiającą naładowanie sprzętu mobilnego bez konieczności dostępu do prądu.

Dodatkowo na terenie miasteczka maratońskiego funkcjonować będzie stanowisko Colorovo gdzie każdy będzie mógł obejrzeć i przetestować najnowsze urządzenia marki, poza baterią Power Box, również tablety Colorovo CityTab – wersje: Lite, Vision oraz Vision3D.

0
Źródło: Colorovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.