Colin McRae Rally wjeżdża na iOS

Pierwsza odsłona serii została wydana w 1998r. Dziś użytkownicy iPhone'ów i iPadów mogą ponownie zasiąść za sterami takich wozów jak: Ford Focus, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution V czy Lancia Stratos i pościgać się na 30 odcinkach w Grecji, Australii i na Korsyce.

Od dzisiaj posiadacze iPhone’ów 4 i iPadów 2 (i wyższych modeli) mogą pobrać z App Store przygotowaną pod urządzenia mobilne klasyczną wersję Colin McRae Rally. W cenie 4,99 Euro otrzymacie dostęp do 3 lokacji podzielonych na 30 odcinków o łącznej długości 130 km. Podczas jazdy graczom towarzyszyć będzie głos pilota Nicky’iego Grist’a.

„Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by upewnić się, że fizyka i system sterowania pozwolą graczom poczuć, że opony różnie zachowują się na takich nawierzchniach jak asfalt i żwir. Szczególną uwagę zwróciliśmy również na modele aut i tekstury. Staraliśmy się by wyglądały one naprawdę ostro na ekranach urządzeń przenośnych. Nie zapomnieliśmy również o wysokiej jakości odgłosach silnika

– powiedział Peter Harrison, producent gry.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.