Colorovo ufunduje tablety szkołom podstawowym

Marka Colorovo została sponsorem V edycji konkursu "Have fun with English" organizowanego dla uczniów szkół podstawowych, którego celem jest propagowanie nauki angielskiego wśród najmłodszych. Producent tabletów ufunduje nagrody dla zwycięskich zespołów.

Marka Colorovo została głównym sponsorem V edycji konkursu „Have fun with English”. Celem akcji jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i promowanie uczniów wyróżniających się zdolnościami językowymi oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe, w pierwszej udział biorą trzyosobowe grupy z klas I-III, w drugiej uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. Każda praca sprawdzana i oceniana jest pod kątem poprawności językowej, pomysłu, sposobu i estetyki wykonania.

Uczniowie klas I-III mają za zadanie wykonanie albumu w wersji papierowej pod tytułem: „My school”, a starsze dzieci mają za zadanie przygotować multimedialną prezentację na temat swojej szkoły. Zwycięskie drużyny otrzymają tablety marki Colorovo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Płonce Kościelnej w województwie Podlaskim. Akcja skierowana jest do wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Łapy.

0
Źródło: Colorovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.