CPU-Z dostępny w wersji dla Androida!

CPU-Z to aplikacja bardzo popularna wśród użytkowników systemu Windows. Jest darmowa i potrafi odczytać parametry sprzętowe procesora.

Ponadto w oryginalnej wersji pokazuje również informacje o płycie głównej, karcie graficznej oraz zainstalowanej pamięci DDR. Edycja dla Androida ma podobne możliwości, lecz bardziej przystosowane i potrzebne dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Zakładka SoC wyświetla informacje dotyczące procesora, architektury, rewizji, liczby rdzeni, czy procesu technologicznego. W tym miejscu dostępne są też informacje dotyczące taktowania, obciążenia jak i procesora graficznego.

Aplikacja wyświetla też odczyty ze wszystkich czujników (zakładka Sensors), a także podaje szczegółowe informacje o baterii jak i pozostałych parametrach urządzenia. Aplikacja dostępna jest za darmo prosto z Google Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.