DashClock dla Androida zaktualizowany do wersji 1.5

Czym jest DashClock? To nieoficjalny widżet blokady ekranu dla komórek z Androidem w wersji 4.2 lub nowszej.

Od tej edycji system Google dostał obsługę widżetów blokady ekranu. Jednak w świeżo zainstalowanym systemie brakuje fajnych widżetów, jest tylko kilka podstawowych. Sytuację naprawił Roman Nurik, który pracuje dla… Google przy systemie Android. Jego widżet DashClock jest znakomicie zaprojektowany i zgodny z interfejsem Holo.

Nowa wersja aplikacji umożliwia włączenie trybu daydream. To opcja dla ludzi, którzy mają stację dokującą dla smartfona. Daydream może być też uaktywniony, gdy telefon jest podpięty do źródła zasilania. Wtedy ekran nie gaśnie, tylko lekko się przyciemnia i wciąż wyświetla najważniejsze informacje dotyczące telefonu – połączenia, smsy, e-maile, kalendarz itp.

Ponadto poprawiono moduł prognozy pogody, który teraz może mieć ręcznie zdefiniowaną lokalizację. Pojawiły się też nowe funkcje API (dla twórców rozszerzeń), a pełna listę zmian

znajdziecie tutaj

. Aplikacja jest dostępna za darmo w

sklepie Google Play

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.