Dolphin Browser 10 znów z obsługą Adobe Flash!

Dolphin Browser to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dla systemu Android. Właśnie pojawiła się jej 10 odsłona z zupełnie nowym interfejsem i nowymi funkcjami.

Ponad 10 mln pobrać w sklepie Google Play to wynik dokładnie taki sam, jaki ma Opera oraz Firefox. Bardziej popularny jest tylko Chrome, oficjalna przeglądarka Google.

Choć na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło – ten sam zielony kolor i ustawienie zakładek, autorzy mocno przemodelowali działanie interfejsu. Inaczej wyglądają obydwa boczne menu, które wyciągamy z obu krawędzi ekranu. Pojawił się też podgląd wszystkich zakładek w trybie pełnoekranowym.

Całkowicie odmieniono również panel ustawień, który obecnie prezentuje się mocno minimalistycznie. Zmieniono także ekran domowy, który w prosty sposób można przystosować do własnych potrzeb. Przeglądarkę można za darmo pobrać

z Google Play

.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.