Dwurdzeniowy Cortex-A9 i Android Jelly Bean za 399 zł

Manta wprowadza na rynek nowy tablet o nazwie MID706, który opiera się na mocniejszym procesorze z dwoma rdzeniami Cortex-A9.

PowerTab MID706 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Cortex A9 RK3066 Dual Core o częstotliwości taktowania 1.5 GHZ, wsparty akceleratorem graficznym Mali-400 Quad Core. 7-calowy ekran TFT z podświetleniem LED o podwyższonej rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, rozpoznaje do 5 punktów dotyku. Pamięć operacyjna 1 GB oraz 4 GB pamięci flash dostępnej dla użytkownika stanowią odpowiednie wsparcie dla procesora. Istnieje również możliwość rozbudowy pamięci flash o kolejne 32 GB dzięki niedrogim kartom microSD.

Wbudowana kamera wzbogaca tablet o funkcje rejestrowania zdjęć i materiałów wideo, a port USB 2.0 pozwala na podłączenie zewnętrznych modemów 3G. Jeżeli tablet MID706 znajduje się w zasięgu sieci bezprzewodowej, komunikacja z Internetem odbywa się dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie 802.11/b/g/n. Urządzenie pracuje na systemie Android 4.1 Jelly Bean.

Sugerowana cena detaliczna 399 zł.

0
Źródło: Manta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.