Komputer PC od… BMW!

Producenci komputerów przestali zwracać na siebie naszą uwagę jedynie możliwościami technicznymi. Ich wygląd bardzo ewoluuje, przyciąga coraz więcej projektantów. W tym tych od BMW.

DesignworksUSA, biuro projektowe BMW, stworzyło na zlecenie ASRocka komputer M8, który ma cieszyć nas nie tylko wydajnością, ale również wyglądem. PC może pracować zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Część obudowy jest przeźroczysta, dzięki czemu można zajrzeć do środka bez jej demontażu. Sam montaż ma być łatwy dzięki magnetycznym zaczepom: nie trzeba nic rozkręcać. Z przodu komputera znajdziemy wyświetlacz OLED wyświetlający takie informacje, jak stan komputera, jego temperatura, data i godzina, a także pozwalający na regulowanie natężenia dźwięku i pracy wentylatorów.

Specyfikacja komputera nie jest znana. Wiadomo, że wyposażony on jest w moduły łączności WiFi 802.11ac i Bluetooth 4.0, a jego system dźwiękowy to czterordzeniowy procesor Creative SoundCore 3D. Więcej informacji ma zostać przekazanych podczas targów Computex.

0
Źródło: BMW
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.