Launcher za 47 zł teraz do pobrania za darmo!

SPB Shell 3D to jedna z najdroższych aplikacji dostępnych w Google Play. Za launcher, a raczej za "shell" trzeba zapłacić ponad 47 zł.

Jednak SPB Shell 3D kompletnie odmienia wygląd systemu operacyjnego. Aplikacja podmienia launcher, a także dialer do wybierania numerów, ma mnóstwo własnych widżetów – pogodę, czas, kalendarz, szybki dostęp do ustawień, odrębną wyszukiwarkę itp.

Choć SPB Shell 3D kosztuje nieprzyzwoicie dużo pieniędzy, trzeba przyznać że swoimi funkcjami robi całkiem niezłe wrażenie. Ostatnio firma odpowiedzialna za nakładkę została wykupiona przez Yandex, czyli popularną rosyjską firmę oferującą m.in. usługi wyszukiwania. Producent wziął na warsztat SPB Shell 3D, zmienił nazwę na Yandex.Shell i wpuścił do Google Play zupełnie za darmo.

Oczywiście aplikacja dostępna jest nie tylko dla użytkowników rosyjskich. Yandex.Shell został przetłumaczony m.in. na język polski. Wszystkich chętnych do sprawdzenia jak działa ta nakładka odsyłamy prosto

do Google Play

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.