Microsoft chwali się aparatem Nokii Lumia 928

Nokia w kampanii reklamowej Lumii 928 oraz Lumii 925 ponownie mocno podkreśla, że ten telefon potrafi robić doskonałe zdjęcia w nocy.

Lumia 920 jest znana z aparatu robiącego świetne zdjęcia w nocy już od dłuższego czasu. Obecnie pojawiły się dwa nowe smartfony Nokii – Lumia 925 oraz Lumia 928, a Nokia wciąż jest pewna swego, że żaden inny smartfon nie jest w stanie robić w nocy zdjęć tak dobrych, jak Lumia. Na dowód tego pokazał zdjęcia wykonane trzema różnymi telefonami.

Zdjęcia pojawiły się nie na oficjalnym kanale Nokii, a na oficjalnym kanale Windows Phone należącym do Microsoftu. Wg przedstawionych informacji, wszystkie trzy zdjęcia zostały wykonane w tym samym czasie i z wyłączoną lampą flash. Żadna z fotografii nie była poprawiana. Czy taki aparat przekonuje was do porzucenia iPhone lub Androida na rzecz Windows Phone?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.