Xbox One: 20 nowych gier już dziś! Wśród nich Wiedźmin 3!

Dzisiejsza konferencja giganta z Redmond skupi się wyłącznie na grach. Już za parę godzin poznamy tytuły, które być może przyczynią się do sukcesu (lub porażki) Xboxa One. Nawet jeśli wspieracie konkurencyjne platformy, warto rzucić okiem na stream - całkiem prawdopodobne, że pojawi się wyczekiwany gameplay z trzeciej części Wiedźmina!

Niepocieszeni po majowej konferencji Microsoftu gracze w końcu będą mogli zobaczyć zapowiedzi tytułów, jakie pojawią się na Xbox One. W dużej mierze to właśnie one mogą zadecydować o wygranej bitwie między konkurencyjnym PS4. A według Geoff’a Keighley’go – znanego w branży dziennikarza i prezentera Spike TV – Microsoft uraczy nas prezentacją aż 20 tytułów. Wcześniej zapowiadano, że Xbox One w pierwszym roku otrzyma 15 ekskluzywnych gier, można więc zakładać, że na dzisiejszej konferencji zobaczymy też parę gier multiplatformowych. Według najnowszych doniesień to właśnie na konferencji Microsoftu zobaczymy po raz pierwszy gameplay z mocno wyczekiwanego Wiedźmina 3. Jeśli rzeczywiście tak się stanie tytuł CD Project RED będzie pierwszą polską grą w historii, do której sięgnie Microsoft podczas tak ważnego wydarzenia.

Konferencja Microsoftu z targów E3 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18.30 – zapraszamy na relację na stronie CHIP.pl!

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.