Murdered: Soul Suspect – praca detektywa zza grobu

"Najtrudniejsze morderstwo do rozwiązania jest twoim własnym" - tymi słowami zapowiedziano grę w lutym tego roku. W końcu możemy obejrzeć dłuższy materiał filmowy, który ukazuje moment śmierci detektywa Ronana O'Connor'a - głównego bohatera Murdered: Soul Suspect.
Pewnej nocy w miasteczku Salem detektyw Ronan O’Connor zostaje wypchnięty z okna domu, a następnie zastrzelony przez tajemniczego napastnika. Chęć odkrycia prawdy o swoim mordercy i wymierzenia sprawiedliwości nie pozwala jego duszy odejść w spokoju… W niematerialnej postaci Ronan będzie starał się rozwiązać zagadkę własnej śmierci. Jako duch rzecz jasna nie będzie mógł się komunikować z żywymi ludźmi, ale za to będzie mógł czytać w ich myślach i niejako wpływać na ich dalsze decyzje. Wymiar, w którym znajdzie się tuż po śmierci wypełniony jest także duchami innych osób – od niektórych będzie mógł wyciągnąć korzystne informacje, z niektórymi będzie musiał walczyć.

Więcej o mechanice gry dowiemy się podczas targów E3. Z dotychczasowych informacji wynika, że Murdered: Soul Suspect pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku na konsolach PS3, Xboxie 360 i komputerach PC.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.