Muve.pl rozszerza swoją ofertę o e-booki i audiobooki

Wzorem konkurencyjnego sklepu dystrybucji cyfrowej - CDP.pl, Cenega także postanowiła wzbogacić swój asortyment o wirtualne książki i czasopisma.

Cenega stara się gonić swojego największego konkurenta. Podczas gdy CDP.pl niedługo wprowadzi do oferty możliwość kupowania cyfrowych filmów, Muve.pl dopiero przeciera szlaki jeśli chodzi o sprzedaż e-booków i audiobooków. Ale wygląda na to, że Cenega nie zamierza na tym poprzestać:

„Ciągle pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty i zapewnieniem Użytkownikom sieci pełnej gamy produktów – od gier, przez filmy, po książki. Zaznaczę również, że e-booki i audiobooki to tylko jeden z kolejnych elementów, jaki planujemy wprowadzić namuve.pl

– powiedział Adam Wróblewski, Online Store Manager

muve.pl

.

Oferta na start jest imponująca. Na stronie http://muve.pl/ebooki-audiobooki znajdziemy szeroki asortyment z każdej kategorii. Ceny zaczynają się już od… 0 zł za klasyki polskiej i zagranicznej literatury.

Do 10 czerwca promocją objęte jest 30 tytułów Stephena Kinga, a wybrane książki dla dzieci można dostać już od 5 zł.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.