Na E3 zobaczymy ponad 40 gier na konsole Sony

Chociaż największym wydarzeniem targów będą konferencje Sony i Microsoftu, na których usłyszymy więcej na temat konsol nowej generacji to gracze najmocniej czekają na zapowiedzi samych gier. A tych - przynajmniej ze strony azjatyckiego giganta - z pewnością nie zabraknie.

Konferencja Sony rozpocznie się o 3.00 w nocy z 10 na 11 czerwca. O tej samej godzinie w następnych dniach odbywać się będzie LiveCast show, w trakcie którego będziemy mogli oglądać premierowe gameplaye i wywiady z developerami nadchodzących gier. A tych według oficjalnego komunikatu Sony będzie nie mało.

Ułamek gier już znamy, są to produkcje, które były zapowiadane podczas konferencji PlayStation Meeting oraz wcześniejszych wydarzeń. Będą to: Beyond: Two Souls, Destiny, Drive Club, The Evil Within, Gran Turismo 6, inFamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall, Killzone: Mercenary, The Last of Us, Tearaway i Wolfenstein: New Order. Na PS4, PS3 i PS Vitę pojawi się oprócz tego jeszcze ponad 30 tytułów. Miejmy nadzieję, że Microsoft również zaproponuje swoim graczom równie imponującą ilość gier.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.