Obudowa na iPhone’a i Galaxy, która wytrzyma WSZYSTKO

Twórcy obudowy Tantrum chwalą się, że testowali ją w różnoraki sposób: ich telefony zaliczały upadki, były wyrzucane z jadącego samochodu i przejeżdżane przez auta. Jeśli prowadzisz ekstremalne życie lub jesteś strasznym pechowcem i obawiasz się o "życie" swojego smartfona, być może to właśnie ta obudowa zapewni mu największe bezpieczeństwo.

Tantrum to aluminiowa rama, wzmacniana elementami wykonananymi ze stali nierdzewnej, przeznaczona dla smartfonów (iPhone 4, iPhone 5, Samsung Galaxy 3 i Samsung Galaxy IV), która wytrzyma nie tylko nacisk siły o mocy kilku ton, ale także ochroni go przed warunkami atmosferycznymi. Podczas gdy inne obudowy wykonane są z tworzyw sztucznych, które bez telefonu potrafią się wyginać i łamać, Tantrum posiada własny egzoszkielet, który przyjmuje na siebie moc całego uderzenia. Konstrukcja chroni ekran bez żadnych dodatkowych folii ochronnych. A kółeczka widocznego z tyłu obudowy można użyć jako… otwieracza do butelek.

Na razie jednak Tantrum nie jest dostępne w tradycyjnych sklepach. Twórcy potrzebują 45 tys.$ na uruchomienie produkcji. Jeśli zatem jesteście zainteresowani taką obudową możecie na razie wesprzeć projekt i zarezerwować sobie sztukę w cenie 65$ (+10$ za przesyłkę) na Kickstarterze. Kampania trwa jeszcze 11 dni.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.