Od dzisiaj w Starcrafta 2 zagrasz za darmo!

Blizzard wprowadza dzisiaj tzw. system Spawningu dla drugiej części jednego z najbardziej kultowych RTS-ów w historii gier komputerowych: Starcrafta 2.

Starsi gracze mogli widzieć system w akcji, jeśli grali w takie tytuły jak Warcraft 2, czy Starcraft. Jeśli ktoś zupełnie nie kojarzy o co chodzi, to już spieszymy z wyjaśnieniem: Spawning pozwala posiadaczom pełnej wersji gry zapraszać do wspólnej rozgrywki swoich znajomych, którzy jeszcze nie nabyli swojej kopii.

Wystarczy założyć sobie konto w serwisie Battle.net i dostać zaproszenie do wspólnej gry od naszego znajomego, który posiada już Starcrafta 2.

Spawning pozwala zarówno na grę drużynową przeciwko sztucznej inteligencji komputera (nudy), albo na mecze w systemie 2vs2 z żywymi przeciwnikami. Z zaproszonym przez nas znajomym możemy grać również w mapy/mody tworzone przez społeczność.

Jedynym ograniczeniem jest to, że osoba zaproszona może grać tylko jedną rasą: Terranami.

0
Źródło: blizzard.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.