OUYA przeżyła bliskie spotkanie z policjantami podczas targów E3

Stanowiska OUYI na próżno było szukać w targowych halach. Twórcy konsolki już wcześniej zapowiadali, że technicznie rzecz biorąc na E3 ich nie będzie, ale każdy, kto przyjedzie na targi, będzie mógł zapoznać się z OUYĄ. W jaki sposób?

Przedstawiciele OUYI wynajęli bowiem nie miejsce na targach, ale… bezpośrednio przed nimi, a konkretniej rzecz ujmując – na parkingu przed wejściem do hali. Dlaczego właśnie w ten sposób? Developerzy tłumaczyli, że chodzi o dotarcie do szerszego grona odbiorców, o przyciągnięcie ludzi „z ulicy”. Ten sposób promocji rozdrażnił ESA – organizatora targów E3 -, którzy szybko wynajęli miejsce tuż przed nosem stoiska OUYI i… zastawili je wielkimi ciężarówkami.

W odpowiedzi na to przedstawiciele OUYI pokonali ich własną bronią – wynajęli ponownie teren parkingu z tym, że przed ciężarówkami. Ta walka na szczęście skończyła się dość szybko. Organizatorzy targów wezwali na miejsce policję, by zamknęła stanowisko OUYI, jednak developerzy działali zgodnie z prawem, posiadając stosowne uprawienia, więc nadal mogli promować swój produkt.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.