Pierwsza aktualizacja firmware dla Galaxy S4

Samsung dostał nieco nieprzyjemnych komentarzy, gdy okazało się jak niewiele wolnej pamięci dostępnej jest dla użytkownika zaraz po wyjęciu telefonu z opakowania. Producent obiecał to zmienić, a pierwsza aktualizacja dla Galaxy S4 jest krokiem w dobrym kierunku.

Aktualizacja oznaczona symbolem XXUBMEA waży 366 MB i po jej zainstalowaniu wolna pamięć dostępna dla użytkownika zwiększa się z 9,15 do 9,23 GB. Nie jest to dużo, ale aktualizacja przynosi jeszcze jedną funkcję – możliwość przenoszenia aplikacji na kartę microSD.

Kolejnym udogodnieniem jest zaktualizowana aplikacja kamery, która od teraz umożliwia rejestrowanie wideo w trybie HDR. Póki co aktualizacja dostępna jest tylko dla użytkowników z Niemiec, ale już niebawem powinna trafić także do innych krajów. Aby sprawdzić dostępność aktualizacji wystarczy wejść do ustawień, a następnie wybrać o telefonie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.