Pierwszy, wodoodporny Windows Phone

Huawei postanowiło ugryźć Nokię na jej własnym podwórku z nieco innej strony, dzięki czemu wkrótce poznamy pierwszego Windows Phone'a, odpornego na wodę.

Ascend W1 jest dotąd jedynym Windows Phone’em w ofercie chińskiego producenta, ale wkrótce to się zmieni. Chociaż producenci nie kwapią do prezentacji nowych smartfonów z mobilnym systemem Microsoftu, od czego w głównej mierze odwodzi ich potężna konkurencja ze strony Nokii, to Huawei postanowiło pokazać coś zupełnie nowego i tym być może podwyższy Finom ciśnienie.

Otóż Huawei Ascend W2, bo tak będzie nazywać się następny smartfon z Chin, ma być wodoodporny, na co bezsprzecznie wskazuje powyższe zdjęcie. Ponadto, mierzące zaledwie 7,7 mm grubości urządzenie posiadać będzie 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 z taktowaniem 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash oraz 8-megapikselowy aparat cyfrowy.

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie brzmi to jak smartfon idealny. Co sądzicie?

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.