Powstaje HTC One z Windows Phone!

Tajwański producent po cichu pracuje nad nowym smartfonem, a konkretniej wersją swojego flagowego modelu z innym systemem.

HTC One jest już obecny na rynku i opiera się na systemie operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean, posiada czterordzeniowy procesor i ekran o rozdzielczości 1080p. To jeden z najbardziej high-endowych smartfonów na rynku, a jego znakomite wyniki sprzedaży ratują firmę z poważnych kłopotów finansowych.

Nic więc dziwnego, że Tajwańczycy chcą kuć żelazo póki gorące i pracują już nad kolejną wersją smartfona One, ale tym razem chcą oprzeć go o mobilny system operacyjny Microsoftu. Urządzenie ma wyglądać bardzo podobnie do obecnego modelu i posiadać ma wyświetlacz w okolicach 5 cali, metalową obudowę, dźwięk Beats, aparat UltraPixel, a także Windows Phone w wersji z aktualizacją GDR3, która ma wprowadzić do OS-u Microsoftu m.in. wsparcie dla czterordzeniowych procesorów i wyświetlaczy o rozdzielczości 1080p. Zatem i takich dobroci możemy spodziewać się w nowym telefonie HTC.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.