Razer Blade Pro – profesjonalne narzędzie nie tylko dla graczy

Razer Blade Pro to 17-calowy ekran, Intel Quad Core i7 oraz NVIDIA GTX 765M i profesjonalne aplikacje zoptymalizowane dla interfejsu SBUI

Napędzany pochodzącym z czwartej generacji, czterordzeniowym procesorem Intel Core i7 (częstotliwość bazowa 2.2GHz/częstotliwość Turbo 3.2GHz) wraz z najnowszym układem graficznym GeForce GTX 765M, nowy Blade Pro jest jeszcze szybszy i jeszcze potężniejszy od swoich poprzedników. 17-calowy laptop z ekranem Full HD mierzy 22 mm grubości, zaś waży niespełna 3 kilogramy. Wsparciem dla graczy będzie w pełni programowalna, podświetlana klawiatura z technologią Razer Synapse 2.0, dopasowujący się do potrzeb użytkownika trackpad z wyświetlaczem LCD oraz energooszczędne porty USB 3.0 z technologią plug and play.

Razer Blade Pro został wyposażony w 8 GB szybkiej pamięci DDR3 o częstotliwości 1600 MHz i standardowo zawiera dysk SSD o pojemności 128 GB, ale istnieje możliwość zamówienia komputera z dyskami SSD 256 GB lub 512 GB.

Laptop Blade Pro będzie dostępny w drugim kwartale 2013 z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows 8. Cena to 2299 dolarów (ok. 7500 zł).

Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.