Red Dead Redemption – ekranizacja od fanów dla fanów

Zarośnięty, samotny rewolwerowiec? Jest! Niewinna kobieta potrzebująca pomocy? Jest! Bandyci z zepsutymi zębami? Są także! To wszystko polane klimatem starych, nie do końca poważnych westernów znajdziecie w fanowskiej ekranizacji jednej z najlepszych gier firmy Rockstar.
W ostatnim czasie fani namiętnie zabierają się za kręcenie ekranizacji gier. Niedawno pisaliśmy Wam o krótkometrażówce inspirowanej BioShockiem, wcześniej pojawił się także pierwszy epizod fanowskiego serialu The Last of Us: What remains.
Teraz natomiast grupa fanów westernowego sandboxa Red Dead Redemption zabrała się za film inspirowany głównym bohaterem gry. W produkcji Silk Dog Films zobaczymy Johna Marstona, który będzie musiał uratować Bonnie MacFarlane od powieszenia z rąk bandytów. Jak ma to wyglądać możecie zobaczyć na poniższym trailerze. Pełna wersja filmu będzie miała premierę jeszcze w tym miesiącu na kanale YouTube grupy Silk Dog Films.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.