Remember Me: zobacz zwiastun z żywymi aktorami

Antoine Carier-Wells miał swoje własne powody, by rozpocząć prace nad technologią pozwalającą dzielić się ludzkimi wspomnieniami. Najnowszy materiał wideo, tym razem nie ukazuje samej rozgrywki, lecz w klimatyczny sposób wprowadza do fabuły gry, której premiera będzie mieć miejsce już 4 czerwca.

W 2084 99% społeczeństwa znajduje się pod kontrolą korporacji Memorize. Umieszczony w głowach ludzi implant, który umożliwia dzielenie się wspomnieniami z innymi służy także do bezpośredniej inwigilacji. Antoine Carier-Wells jest założycielem Memorize. Jego osobisty dziennik, będący zarazem świetnym wprowadzeniem do świata Remember Me możecie znaleźć pod TYM linkiem. W ostatnich rozdziałach jego życia, znajdują się także odniesienia do Nilin – głównej bohaterki gry będącej łowczynią wspomnień i czołową agentką organizacji Errorystów działającej przeciwko Memorize.

Gra będzie miała swoją premierę już 4 czerwca na konsolach PS3, Xbox 360 i komputerach PC

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.