Reuters: Apple szykuje rewolucję w ofercie iPhone’ów

Czy Apple także podąży za trendem, któremu ulegają ostatnio wszyscy? Wygląda na to, że tak, bo podobno przygotowuje iPhone'a z większym ekranem.

Źródła agencji Reuters donoszą, iż Apple rozważa prawdziwą rewolucję. Pierwszą jaskółkę widzieliśmy już podczas WWDC – firma z Cupertino naprawdę odmieniła swój mobilny system operacyjny, miejscami nie do poznania. W przyszłym roku zmian ma być jednak więcej. Według agencji, Apple ma szykować dwa większe iPhone’y o przekątnej ekranu 4,7″ oraz 5,7″, by konkurować z coraz większą liczbą phabletów. Z drugiej strony Cupertino ma też wydać na rynek tańsze iPhone’y, które będą oferować całą gamę kolorowych obudów. Jeden z nich ma kosztować zaledwie 99 dolarów.

Pamiętajcie jednak, że póki co są to jedynie pogłoski, których słyszeliśmy już wiele na temat tańszych, większych, mniejszych itp. iPhone’ach.

Źródło: Reuters
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.