Routine – ten spacer po księżycowej bazie będzie naprawdę straszny

Szare, puste lecz przytłaczające wnętrza, komputery na dyskietki, roboty z kineskopowymi ekranami - gdyby zapytać ludzi z lat '80 jak mogłaby wyglądać w przyszłości baza na Księżycu przedstawiliby Wam dokładnie taką samą wizję, jaką zobaczycie w grze Routine.

Ta nieliniowa gra przygodowa rozgrywająca się z perspektywy pierwszej osoby tworzona jest przez niezależne studio Lunar Software i powinna ukazać się jeszcze w tym roku na komputerach PC i Mac. Dzięki pozytywnej reakcji graczy na Steam Greenlight wiemy także, że ukaże się na platformie Valve. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana, ale twórcy dzielą się już nowymi materiałami z gry. I trzeba przyznać, że wyglądają one bardzo dobrze. Poniżej możecie obejrzeć kilkuminutowy gameplay pochodzący z wersji alpha, który mimo wczesnej fazy produkcji daje nam już pewne pojęcie o klimacie gry.

O kwestie graficzne jak widać nie będziemy musieli się martwić. Twórcy postawili na silnik Unreal Engine 3. Możemy też być spokojni o oprawę dźwiękową. Za muzykę w grze odpowiada Mick Gordon, którego utwory przygrywały też w Dead Space 3.

0
Źródło: Lunar Software
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.