Skype obiecuje poprawę

Użytkowników Skype'a cały czas przybywa w zdumiewającym tempie. Nie oznacza to jednak, że jest to komunikator idealny. Ma wiele niedociągnięć, a do jednego z nich przyznali się sami zainteresowani.

Jak stwierdził Skype na swoim oficjalnym blogu, bywają takie godziny w ciągu dnia, że większość użytkowników komunikatora łączy się z siecią za pomocą smartfonów i tabletów. Prawie połowa nowych użytkowników Skype’a rejestrowanych każdego miesiąca to użytkownicy mobilni, to o połowę więcej, niż rok temu.

Skype skupi się więc na dopracowywaniu swoich aplikacji mobilnych, które nie zawsze były najbardziej udane. Rozwiązania oszczędzające energię i zapewniające wydajność, znane z klientów dla Windows 8 i Windows Phone 8, trafią na inne platformy.

Skype zapewnił też, że poprawi obsługę wiadomości tekstowych w aplikacjach mobilnych, a także skupi się na tym, by aplikacje na wszystkie platformy miały ten sam zestaw funkcji.

0
Źródło: Skype
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.