SmartWatch 2: nowa wersja superzegarka Sony

W porównaniu do poprzedniego modelu udoskonalona niemal wszystko. A było co udoskonalać, bowiem pierwsza wersja zegarka Sony cierpiała na kilka problemów.

Nowa wersja obsługuje NFC, dzięki czemu urządzenie można sparować ze smartfonem poprzez jednokrotne zetknięcie obu urządzeń. Poprawiono też wyświetlacz, który jest obecnie wyraźniejszy – ma 220×176 pikseli i przekątną 1,6″. Poprzedni model dysponował ekranem 128×128 pikseli o wielkości 1,3″. Poprawiono także jego czytelność w pełnym słońcu, czas pracy na baterii oraz interfejs.

Nowa wersja zegarka jest zgodna z normą IP57, a to oznacza że podobnie jak Xperia Z jest wodoodporny. Zmienił się też sposób ładowania i obecna wersja zegarka Sony ma standardowe gniazdo microUSB. Urządzenie powinno współpracować z większością urządzeń z Androidem (nie tylko Sony), ale posiadacze smartfonów będą musieli poczekać na taki sam produkt od Apple. SmartWatch Sony 2 ma trafić na półki sklepowe już we wrześniu tego roku. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.