Spartacus Legends: Arena otworzy się już za tydzień

Brutalne pojedynki rzymskich gladiatorów w pierwszej kolejności trafią na Xboxa 360. Zobaczcie czego możecie spodziewać się po grze Kung Fu Factory opartej na popularnym serialu HBO.

Niewiele gier rozgrywa się w starożytności. A gier F2P umiejscowionych w tym okresie czasowym można szukać ze świecą. Spartacus Legends zaoferuje tryb kampanii dla pojedynczego gracza, w trakcie którego będzie można wcielić się w Spartakusa, Crixusa lub własnoręcznie stworzoną postać. Celem gry będzie osiągnięcie tytułu najlepszego gladiatora. Na najsłynniejszych rzymskich arenach zmierzymy się także z przyjaciółmi w trybie sieciowym.

Gra zaoferuje różnorodne kombinacje ciosów, szeroki wachlarz umiejętności postaci oraz rozbudowany arsenał broni. Nie wiadomo jednak na ile nachalna będzie polityka mikrotransakcji i czy o wygranej z najlepszymi graczami nie będzie decydować zasobność naszego portfela.

Spartacus Legends zadebiutuje na Xboxie 360 26 czerwca. Latem, w bliżej niezapowiedzianym terminie ukaże się także wersja gry na PS3.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.