Stań się częścią historii Assassin’s Creed IV: Black Flag

137 podobizn graczy zostanie uwiecznionych na olbrzymim obrazie olejnym, który zawiśnie w galerii Musée de la Marine we Francji. By zostać historycznym piratem wystarczy przesłać swoje zdjęcie.

Ubisoft wyszedł dziś z ciekawym konkursem, który ma na celu rozpropagowanie nowej części Assassin’s Creed, w którą zagramy już w październiku. Szkic, który widzicie powyżej posłuży paryskiej szkole Beaux-Arts do stworzenia prawdziwego obrazu olejnego. Ten zawiśnie we francuskim muzeum od 4 listopada do 3 grudnia tego roku. Obraz będzie można też oglądać w Internecie.

By wcielić się w jedną ze 137 postaci należy wykonać odpowiednie zdjęcie z kamerki internetowej przy pomocy tej aplikacji, a następnie liczyć na swoich znajomych. Wygrają bowiem osoby z największa liczbą głosów. Aplikacja pozwala też oceniać zdjęcia innych uczestników poprzez opcję „pojedynków„. Konkurs zakończy się 12 lipca o północy. Wyniki zostaną opublikowane 19 lipca br.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.